2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Krzyki
Dodane 29 kwietnia 2024

Starszy Referent ds. Rozliczeń i Koordynacji Dostaw

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Działalność Distribev sp. z.o.o. koncentruje się na sprzedaży i dystrybucji alkoholi oraz napojów bezalkoholowych w kanale tradycyjnym, gastronomicznym i sieciach. W naszym portfolio znajdują się marki m.in. takich producentów jak: Grupy Żywiec, Kompanii Piwowarskiej, Carlsberg, CEDC, Stock, Pernod Ricard Wyborowa, Brown-Forman, Diageo, Bacardi Martini.

Opis stanowiska:

  • analiza danych oraz sprawdzanie ich poprawności i zgodności w systemie

  • prowadzenie ewidencji dokumentów od klientów oraz dokumentów firmowych

  • rozpatrywanie reklamacji

  • archiwizacja dokumentów zgodnie z panującymi w firmie standardami i zasadami

  • współpraca z innymi działami firmy (w tym z działem logistyki, działem finansowym)

  • przeprowadzanie inwentaryzacji i tworzenie zamówień zakupu

Wymagania:

  • dobra znajomość programu MS Excel, Outlook

  • praktyczna umiejętność rozliczania faktur

  • skrupulatność w wykonywaniu zadań oraz zdolności analityczne

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy stacjonarnej

Mile widziane:

  • doświadczanie na podobnym stanowisku w magazynie lub firmie logistycznej

  • praktyczna znajomość systemu QUATRA

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych

  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki zdrowotnej, karty sportowej oraz ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach

  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego w dużej firmie o zasięgu ogólnopolskim

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 911924502