2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Dolnośląskie
  6. Kadry i płace - Wrocław
  7. Kadry i płace - Stare Miasto
Dodane 26 kwietnia 2024

Starszy specjalista ds. kadr i płac

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

W związku z dynamicznym rozwojem Uczelni, poszukujemy starszego specjalisty ds. kadr i płac, chcącego dołączyć do zespołu Działu Kadr i Płac Uniwersytetu WSB MERITO Wrocław.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem umowy z pracownikiem;

  • Prowadzenie akt osobowych, aktualizacja danych pracowniczych w systemie;

  • Tworzenie raportów (urlopy, badania lekarskie, szkolenia, płace etc.);

  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac;

  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy pracowników w różnych systemach czasu pracy;

  • Sporządzanie sprawozdań, deklaracji, korespondencji do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, PFRON, GUS oraz instytucje finansowe w zakresie PPK);

  • Nadzór nad poprawnością danych w systemie kadrowo- płacowym SAP i Płatnik;

  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego, ubezpieczeniowego;

  • Bieżąca, samodzielna obsługa klienta.

Poszukiwane kompetencje

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w dziale kadrowo-płacowym;

  • Dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku od osób fizycznych oraz umiejętność ich interpretacji;

  • Samodzielność, zaangażowanie i wykazywanie inicjatywy w działaniu;

  • Dobra organizacja pracy własnej;

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office;

  • Umiejętność analitycznego myślenia;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Dokładność oraz skrupulatność;

  • Dobra znajomość programu Płatnik.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;

  • Zajęcia z języka angielskiego w godzinach pracy;

  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz opieki medycznej;

  • Dodatkowe dni urlopu (dni kanclerskie, dzień wolny z okazji urodzin);

  • Atrakcyjne zniżki na studia (w tym podyplomowe) z oferty Uniwersytetu WSB Merito;

  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym po okresie próbny;

  • Przyjazna i pomocna atmosfera w biurze.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 911269526