2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Dolnośląskie
  6. Kadry i płace - Wrocław
  7. Kadry i płace - Fabryczna
Dodane 23 kwietnia 2024

Starszy specjalista / Starsza specjalistka ds. kadr i płac

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Biuro Rachunkowe we Wrocławiu Nowy Dwór, poszukuje pracownik na stanowisko Specjalisty w dziedzinie Kadr i Płac

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie rozliczeń kadrowo-płacowych pracowników Klienta zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz przepisami podatkowymi

  • Wyliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę i umów cywilno-prawnych,

  • Przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem pracowników i osób na podstawie umów cywilno-prawnych,

  • Rejestracja w systemie ZUS osób nowo zatrudnionych i członków ich rodzin, zgłaszanie zmian, wyrejestrowywanie zwolnionych oraz stały nadzór nad dokumentacją ZUS,

  • Sporządzanie sprawozdań i deklaracji do instytucji zewnętrznych (PFRON, ZUS, US, GUS),

  • Wspieranie Klienta w obszarze praktycznego stosowania przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Nasze wymagania :

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w naliczaniu i rozliczaniu wynagrodzeń

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, zagadnień z zakresu ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego osób fizycznych

  • Doświadczenie w pracy z systemami kadrowo-płacowymi

  • Znajomość Pakietu Office i programu Płatnik

  • Znajomość programu Gratyfikant i R2Płatnik

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Stabilność zatrudnienia

  • Przejrzysty system wynagrodzeń

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Precyzyjnie określoną ścieżkę awansu

  • Przyjazną atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Finanse4D sp. zo .o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest FINANSE4D Sp zo .o. z siedzibą we Wrocławiu . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 903177430