2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wyry
Dodane 25 kwietnia 2024

Staż Architekt Krajobrazu, Projektant ogrodów/zieleni

Lokalizacja

Wyry

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż, Umowa o dzieło

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Biuro Architektury Krajobrazu poszukuje architekta krajobrazu/projektanta zieleni/projektanta ogrodów na staż lub 1/2 etatu, umowa o dzieło, zlecenie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe na kierunku: architektura krajobrazu, kształtowanie terenów zieleni i pokrewne lub status studenta IV lub V roku studiów o tym profilu lub pokrewne;

  • mile widziane również doświadczenie w wykonywaniu inwentaryzacji dendrologicznych i rozpoznawaniu gatunków drzew i krzewów.

  • opracowywanie dokumentacji inwentaryzacyjnej drzewostanu,

  • znajomość programów: AutoCAD, Sketchup, LUMION, Photoshop

  • mile widziana znajomość szerokiej różnorodności roślinności;

  • dokładność i staranność w pracy,

  • szybkie wprowadzanie poprawek.

Warunki pracy:

  • praca zdalna;

  • elastyczny czas pracy (wymiar czasu pracy do ustalenia);

  • dopasowanie zakresu obowiązków do posiadanych umiejętności.

Obowiązki:

  • udział w pomiarach i inwentaryzacjach w terenie;

  • opracowywanie dokumentacji z inwentaryzacji dendrologicznych (mile widziane doświadczenie);

  • przygotowywanie rzutów technicznych, opisów, doboru materiałów itp.;

  • opracowywanie graficzne i kompletowanie dokumentacji projektowej (rzuty, wizualizacji , opisy techniczne i inne).

Oferta dla osób z całej Polski.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz portfolio.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Lokalizacja

Wyry,

Śląskie

Śląskie, Wyry
ID: 727240404