2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bydgoszcz
Dodane 02 kwietnia 2024

Staż New Station na stanowisku pracownika w dziale IT

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Staż w Call Center New Station to przygotowanie do pracy na stanowisku pracownika działu IT.

Przykładowe zadania pracownika działu IT:

  • Odpowiadanie na zgłoszenia użytkowników dotyczące problemów technicznych związanych z systemami informatycznymi i sprzętem komputerowym

  • Analiza zgłoszeń i udzielanie odpowiedzi na nie, np. przez telefon, e-mail

  • Rozwiązywanie problemów technicznych, np. związanych z oprogramowaniem, konfiguracją systemu, siecią komputerową lub sprzętem komputerowym

  • Udzielanie wsparcia technicznego użytkownikom w zakresie pakietu MS Office, systemów operacyjnych Windows, przeglądarek internetowych, oprogramowania antywirusowego i innych narzędzi IT

  • Współpraca z innymi członkami zespołu helpdesk oraz zespołami IT w celu rozwiązania bardziej skomplikowanych problemów

  • Dokumentowanie procesów i procedur związanych z obsługą zgłoszeń użytkowników

  • Wspieranie wdrożeń nowych systemów informatycznych i/lub aktualizacji istniejących systemów

Wymagania:

  • Umiejętność pracy z celem

  • Determinacja w dążeniu do realizacji zleconych zadań

  • Komunikatywność

  • Dyspozycyjność w godz. 8.00 – 16.00

  • Zarejestrowania się w Urzędzie Pracy jako osoba bezrobotna (pomożemy we wszystkich formalnościach)

Oferujemy:

  • Po zakończeniu stażu, możliwość kontynuacji współpracy

  • Ciekawą, ambitną i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w nowocześnie zarządzanej Firmie

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 908932513