2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Zachodniopomorskie
  6. Sekretariat, recepcja - Szczecin
  7. Sekretariat, recepcja - Niebuszewo
Dodane 22 kwietnia 2024

Staż/praca w kancelarii notarialnej

Wynagrodzenie

1 800 - 3 222 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Niebuszewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Rekrutacja

Kancelaria Notarialna Izabeli Link w Szczecinie poszukuje osoby na płatny 6-miesięczny staż organizowany z Powiatowego Urzędu Pracy w Szczecinie, z perspektywą zatrudnienia po zakończeniu stażu na pełen etat.

Zakres obowiązków:

  • obsługa sekretariatu i kancelarii

  • dbanie o wysoką jakość obsługi klienta

  • przygotowywanie bieżącej poczty

  • koordynowanie obiegu dokumentów i informacji

  • przygotowywanie wypisów aktów notarialnych

Od Kandydata oczekujemy:

  • dobra znajomość programu Word

  • biegła obsługa komputera

  • wysoka kultura osobista

  • łatwość nawiązywania relacji z klientem

  • łatwość w przyswajaniu informacji

  • chęć do nauki

  • mile widziane wykształcenie wyższe: administracja, prawo

Po upływie stażu oferujemy zatrudnienie na pełny etat.

Zainteresowanie osoby proszę o przesłanie CV na adres e-mail: Kancelarii wraz z załączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018r., poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Niebuszewo
ID: 913765087