2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Małopolskie
  6. Grafika - Kraków
  7. Grafika - Prądnik Biały
Daniel
Dodane 14 maja 2024

staż/praktyki grafik WEB DESIGNER dla studenta/ki w Krakowie

Wynagrodzenie

500 - 1 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Umowa zlecenie, Umowa o dzieło

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy Millenium Studio - zespołem około 10 specjalistów i od 17 lat robimy świetne rzeczy do internetu. Główne obszary to tworzenie stron www, sklepów, kreacji graficznych, pozycjonowanie i marketing www.

Szukamy osoby na praktyki/staż na stanowisko Trainee Web Designer pod opieką doświadczonego designera, a docelowo możliwe zatrudnienie jako stałego full pracownika. Praca stacjonarna - z wyjątkami. Lokalizacja Prądnik biały – niedaleko przystanku tramwajowego.

Wymiar czasu może być to zarówno część (1/2, 3/4) lub pełny etat.

Docelowe zadania:

  • Projektowanie stron www

  • Projektowanie grafik webowych

  • Projektowanie grafik do druku

Wymagane:

  • Obsługa Photoshop lub Figma w stopniu co najmniej średnio zaawansowanym

  • Portfolio (w tym najlepiej zawierające jakieś projekty WEB’owe)

Mile widziane / do nauczenia się w trakcie:

  • Znajomość zasad UX/UI

  • Ilustrator

  • Praca na gridzie, Boostrap

  • Projektowanie mobile/RWD

  • Wiedza o kodowaniu stron w stopniu potrzebnym do projektu grafiki webowej, doświadczenie współpracy z programistami

  • Podstawy przygotowania grafiki do druku, DTP

Zupełnie opcjonalne (ale na plus:)

  • Adobe XD

  • Adobe After Effects (inny program do animacji)

  • Inne programy graficzne

  • Invision

  • Grafika 3D

Oferujemy na początek:

• Naprawdę dobrą atmosferę w stałym zespole :)

• Realne możliwości rozwoju i poszerzania umiejętności, dostęp do szkoleń

• Bliskość parku :)

• Ciekawe projekty na które ma się realny wpływ

• Piłkarzyki

• Częściową elastyczność czasu pracy (może też być niepełny etat na początku)

• W kwestii początkowego wynagrodzenia to w zależności od oczekiwań, umiejętności i ewentualnego doświadczenia bezpłatne praktyki lub płatny staż.

Szukamy kogoś który po przeczytaniu tego krótkiego ogłoszenia uzna: to dla mnie, na pewno dam radę i będę mógł(mogła) się wykazać i rozwinąć skrzydła :)

Dobrze też gdyby w wiadomości znalazło się zdanie lub kilka od siebie odnośnie aplikowania na stanowisko. Opcjonalnie można wspomnieć w jakiej formie widziało by się swoje początkowe wynagrodzenie(bezpłatny/płatny staż). Prosimy dołączyć portfolio.

Prosimy o podesłanie CV tu lub ewentualnie na adres rekrutacja _ milleniumstudio.pl (w miejsce _ wstawić 'małpę' ] w temacie: Trainee Web Designer + Imię i Nazwisko

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 915463571