2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Małopolskie
  6. Marketing - Kraków
  7. Marketing - Stare Miasto
Dodane 18 kwietnia 2024

Staż/praktyki w dziale marketingu Kraków

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Szukamy praktykanta do działu marketingu w startupie Viceversa!

Dołącz do naszego zespołu i zdobądź bezcenne doświadczenie w dynamicznym środowisku startupowym. Jesteśmy aplikacją Viceversa, która rewolucjonizuje doświadczenie gastronomiczne, współpracując z ponad 200 restauracjami i oferując ekskluzywne zniżki dla naszych użytkowników. Dodatkowo, nasza aplikacja zawiera kalendarz z najgorętszymi wydarzeniami w mieście!

Okres trwania praktyk: 3 miesiące

Czas pracy: 2-3 razy w tygodniu po 4 godziny

Lokalizacja: Praca hybrydowa

Przykładowe obowiązki:

  • Zbieranie danych analitycznych

  • Pomoc w organizacji eventów

  • Podstawowy research usług

  • Odbieranie zamówień

  • Wyszukiwanie hostess

  • Publikowanie postów na grupach

  • Odpowiadanie na komentarze w mediach społecznościowych

  • Tworzenie prostych stories na media społecznościowe

Oferujemy:

-Cenne doświadczenie w dziedzinie marketingu w branży technologicznej

-Referencje po zakończeniu praktyk

-Możliwość rozwoju umiejętności analitycznych, organizacyjnych i interpersonalnych

-Możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy do Twoich obowiązków

Jeśli jesteś pełen entuzjazmu, kreatywny/a i chcesz zdobyć praktyczne doświadczenie w marketingu, to ta oferta jest dla Ciebie! Wyślij swoje CV na adres mailowy z tematem "Praktyki w dziale marketingu".

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 912735122