2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Dolnośląskie
  6. Marketing - Wrocław
  7. Marketing - Fabryczna
Dodane 14 maja 2024

Staż - Specjalista ds. SEO

Wynagrodzenie

1 000 - 1 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Praktyka / staż, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Kim jesteśmy?

Jesteśmy agencją marketingową, która transformuje się w agencję consultingową. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu digital marketingu. Specjalizujemy się w marketingu w wyszukiwarkach dla usług profesjonalnych, IT oraz e-commerce. Lubimy się też z AI!

Bazując na doświadczeniu i analizie dostępnych danych, tworzymy efektywne reklamy PPC oraz pomagamy firmom poprzez działania SEO osiągnąć odpowiednią widoczność marki, produktów lub usług, aby były częściej odnajdywane w wyszukiwarce. W naszych projektach działamy zgodnie z zasadami Agile oraz Scrum, które pozwalają nam na kreatywne i sprawne podejście do każdego napotkanego wyzwania.

Kogo szukamy?

Szukamy Talentu, który będzie chciał się rozwijać w kierunku SEO i pomoże nam w rozbudowie szerokiego portfolio serwisów należących do spółki. W ramach 3-miesięcznego stażu w pełnym wymiarze godzin, głównie postawiamy na działania związane z: tworzeniem jakościowego contentu, budowaniem widoczności oraz obsługę wizytówek Google naszych projektów.

Zadania:

Działania SEO związane ze stronami www - przy wsparciu zespołu SEO w tym:

  • zaangażowanie w nasz ulubiony projekt, czyli Strategiczni.pl;

  • przygotowywanie wytycznych związanych z treściami na stronie;

  • przygotowywanie keyword researchów;

  • monitorowanie i analiza konkurencji;

  • pomoc w realizacji raportów i analiz wyników SEO;

  • nauka linkbuldingu oraz efektywne pozyskiwanie linków;

  • outreach - od kontaktu z wydawcami, po efektywne pozyskiwanie linków;

  • praca z wizytówkami GMP - nauka strategii, dbanie o wizytówki, dodawanie postów i inne;

  • analiza ruchu w serwisie;

  • rekomendacje związane z rozwojem stron;

  • nauka wykonywania prostych audytów SEO.

Czego oczekujemy:

  • Zainteresowanie branżą marketingu internetowego - znajomość przynajmniej podstaw (SEO, SEM, PPC, Social Media, pozycjonowanie - te pojęcia powinny być Ci jakkolwiek znane i zrozumiałe);

  • Chęci do działania - zależy nam, żeby chciało Ci się uczyć nowych rzeczy;

  • Motywacji do działania;

  • Umiejętności słuchania!, zadawania pytań i wyciągania wniosków;

  • Chęci rozwoju, motywacji, chęci do podejmowania wyzwań;

  • Umiejętności analitycznego myślenia i skrupulatności;

  • Języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym (min. B2) - codziennie rozmawiamy po angielsku, więc znajomość tego języka jest bardzo ważna;

  • Pozytywnego nastawienia - jesteśmy fajnym zespołem, który lubi pozytywną atmosferę i dużo uśmiechu.

Co możemy Ci zaproponować?

  • Wiedzę, która pozwoli Ci na zdobycie solidnych podstaw z zakresu nie tylko SEO, ale i całego marketingu internetowego;

  • Wynagrodzenie stażowe w wysokości 1000zł netto miesięcznie;

  • Masę wiedzy od specjalistów, dowiesz się, jak działa SEO i jak poszczególne elementy wpływają na wynik końcowy;

  • Staż blisko centrum Wrocławia - Legnicka 55F/Rysia1A (szukamy osoby, która będzie pracować z nami z biura);

  • Szanse rozwoju - jesteśmy kameralnym, zgranym zespołem, który pracuje przy dużych, ambitnych projektach, co pozwala rozwinąć skrzydła;

  • Wewnętrzne szkolenia, warsztaty i inne;

  • Fajną atmosferę w ramach organizacji.

Czego możesz się spodziewać?

Zaczynając pracę w Strategiczni.pl, możesz liczyć na aktywne wsparcie Twojego rozwoju. Zależy nam na tym, by stale się usprawniać i zdobywać nowe umiejętności. Zwinność to nasze drugie imię, dlatego w zespole SEO poznasz takie określenia jak daily srcum, sprint czy retrospektywa i DEMO. Dzięki temu nasza praca jest przyjemniejsza, a nasi partnerzy biznesowi dostają od nas kompleksowe wsparcie w rozwoju ich biznesu. Proaktywność jest naszą ogromną wartością. Stawiamy na transparentność relacji wewnątrz zespołu oraz z naszymi Klientami i Partnerami. To daje Ci szansę pracować przy ciekawych projektach w otoczeniu specjalistów, którzy gotowi są na każde wyzwanie.

Kultywujemy kulturę feedbacku — dostajesz informację zwrotną na temat swojej pracy od lidera działu, a kwartalnie również od naszego Core. W czasie spotkania możesz podzielić się z nami swoimi przemyśleniami — dzięki temu ewoluujemy jako organizacja.

Szukamy i rozważamy możliwość także zatrudnienia osób z Ukrainy.

Jednym z wymagań jest biegła znajomość języka polskiego (poziom C1) lub angielskiego (poziom B1, dla osób gotowych i chcących uczyć się języka polskiego).

Jak wygląda proces rekrutacji?

1. Wysyłasz do nas swoje CV;

2. Otrzymujesz od nas zadanie rekrutacyjne - jedno związane z SEO, natomiast drugie to Culture Check. Chcemy nim zweryfikować, czy nadajemy na podobnych falach;

3. Otrzymujesz feedback nt. zadań - niezależnie od dalszych etapów rekrutacji;

4. Jeśli feedback będzie pozytywny, umawiamy się na rozmowę za pośrednictwem Google Meet;

5. Po rozmowie rekrutacyjnej decydujemy o tym, czy dołączysz do naszego zespołu. Udzielamy feedbacku każdemu kandydatowi, niezależnie od naszej decyzji;

6. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, witamy na pokładzie!

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, śmiało napisz do nas!

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 918190062