2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódzkie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódź
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Widzew
Dodane 02 maja 2024

Staż w dziale Customer Service / Łódź Widzew

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Wsparcie w zakresie planowania produkcji,

  • Obsługa systemu w zakresie przygotowywania zleceń produkcyjnych,

  • Weryfikacja dokumentacji produkcyjnej,

  • Przygotowanie zestawień i raportów,

  • Udział w spotkaniach.

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Znajomość MS Excel.

OFERUJEMY

  • Elastyczny czas pracy,

  • Bezpieczne warunki pracy,

  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego u boku wykwalifikowanych specjalistów.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 914445354