2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Łódzkie
  6. Marketing - Łódź
  7. Marketing - Górna
Dodane 23 kwietnia 2024

Staż w dziale marketingu i sprzedaży

Wynagrodzenie

28,10 - 30 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Górna

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

JNS Sp. z o.o. jest firmą działającą na terenie całej Polski, specjalizującą się w świadczeniu usług outsourcingu IT i tworzenia oprogramowania dla klientów biznesowych. Od ponad 19 lat zajmujemy się wsparciem naszych klientów pod względem wdrożeń oprogramowania dla korporacji taksówkarskich, która to branża stanowi jedną z gałęzi rozwoju.

OPIS STANOWISKA

Do obowiązków stażysty należeć praca w zakresie promocji produktów firmy.

Miejsce pracy: Łódź, ul. Wróblewskiego 18

WYMAGANIA:

  • Student/ka na kierunkach związanych z zarządzaniem, marketingiem (lub w trakcie studiów);

  • doświadczenie w budowaniu reklam Facebook;

  • wymagana kreatywność;

  • wiedza o technikach kreowania marki produktu;

  • mile widziana znajomość technologii internetowych (obsługa CMS);

  • zdolność do szybkiego poznawania nowych zagadnień;

  • duże zaangażowanie, samodzielność, dobra organizacja pracy;

OFERUJEMY:

  • odbycie stażu w firmie JNS

  • elastyczny czas pracy;

  • możliwość rozwoju własnej ścieżki zawodowej;

  • prace w młodym, dynamicznym i kompetentnym zespole;

  • przewidziane zatrudnienie dla najlepszego stażysty.

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 913975180