2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Opolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Namysłów
Vetrotech, Anna Cyranka
Dodane 25 kwietnia 2024

Staż w dziale utrzymania ruchu, Vetrotech Saint-Gobain, Namysłów

Lokalizacja

Namysłów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Zapewnienie ciągłości produkcji,

  • Analizowanie przyczyn awarii i wprowadzanie rozwiązań eliminujących źródło problemu,

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na wymienne części maszyn i urządzeń.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie średnie techniczne / wyższe techniczne (preferowane: automatyka, elektronika, mechatronika) lub jesteś w trakcie studiów niestacjonarnych,

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

  • Zmysł techniczny oraz zdolności manualne,

  • Chęć do rozwoju i pracy na stanowisku Technika Utrzymania Ruchu po zakończeniu stażu,

  • Chęć do pracy w systemie III-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00),

  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu pracy (8 h, poniedziałek - piątek).

BENEFITY

  • Max 6 miesięczny staż, po pozytywnej ocenie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Rozwój zawodowy i szkolenia techniczne

  • Dofinansowanie do nauki języków obcych

  • Paczki świąteczne

Po stażu:

  • Dofinansowanie do dojazdów

  • Premia roczna

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Program emerytalny (PPK i PEG)

  • Dofinansowanie do wypoczynku

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Namysłów,

Opolskie

Opolskie, Namysłów
ID: 902063764