2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 02 maja 2024

STAŻ w Kancelarii KRS

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

KRS KANCELARIA P. KAŹMIERCZAK-KAPUŚCIŃSKA T. WOJDAL SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA z siedzibą w Łodzi - poszukuje do Zespołu Kancelarii – stażystów V roku prawa.

Zakres obowiązków:

·     Bieżąca pomoc w sprawach administracyjno-biurowych;

·     Sporządzanie pism procesowych oraz opinii prawnych;

·     Sporządzanie umów z zakresu prawa cywilnego oraz handlowego;

·     Przygotowanie formularzy KRS.

Od kandydatów oczekujemy:

·     Posiadania statusu studenta V roku prawa;

·     Dyspozycyjności przez 4 dni w tygodniu;

·     Chęci rozwoju zawodowego w zakresie prawa gospodarczego, w tym prawa spółek z uwzględnieniem aspektów procesowych;

·     Dobrej znajomości języka angielskiego (mile widziana znajomość innego języka obcego);

·     Umiejętności organizacyjnych i komunikacyjnych, a także wysokiej kultury osobistej;

·     Samodzielności, zaangażowania i motywacji do dalszego rozwoju;

·     Umiejętności sprawnego korzystania z programów MS Office;

·     Czynnego prawa jazdy kategorii B.

Kandydatom oferujemy:

·     Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;

·     Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz zaangażowania;

·     Możliwość dalszego rozwoju i awansu w strukturach kancelarii;

·     Stabilny i odpowiedzialny staż w przyjaznej atmosferze i młodym zespole;

·     Możliwość zdobycia doświadczenia i uczestniczenia w ciekawych projektach.

Łódzkie

Dokładna lokalizacja
Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 911032900