2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Widzew
Dodane 06 maja 2024

Stażysta/Asystent ds. dokumentacji zintegrowanego systemu zarządzania

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Opis

HSS WORK SP. Z O.O. (nr. certyfikatu 22915),

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Stażysty/ Asystenta ds. dokumentacji zintegrowanego systemu zarządzania.

Miejsce pracy: Łódź, Olechów

Co oferujemy?

  • Umowę zlecenia,

  • Elastyczny czas pracy

  • Pracę od poniedziałku do piątku,

  • Stawkę: 27,70 zł brutto/h,

  • Możliwość rozwoju w organizacji oraz zdobycia cennego doświadczenia.

Zakres obowiązków:

  • Udział we wdrażaniu/ aktualizowaniu dokumentów systemowych m.in. instrukcji i procedur,

  • Udział w audycie dokumentacji (analiza luk),

  • Udział w audytach systemów zarządzania.

Nasze wymagania:

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Mobilność 2 lokalizacje miejsca pracy Łódź-Wola Rakowa

  • Chęć do nauki oraz otwartość,

  • Analityczne myślenie,

  • Mile widziana znajomość ISO 9001 (temat zajęć/przedmiot na studiach/certyfikat ze szkolenia),

  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (czytanie i pisani ze zrozumieniem)

  • Mile widziana znajomość Sharepoint.

     Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem OLX lub zapraszamy osobiście do naszego biura: Łódź, ul. Piotrkowska 270 pok. 318, piętro 3

    Prosimy o dopisanie w CV:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HSS OUTSOURCING SP. Z O.O..  moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu i dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, jak również dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez HSS OUTSOURCING SP. Z O.O..”

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 909401842