2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Wielkopolskie
  6. Logistyka - Poznań
  7. Logistyka - Chartowo
Dodane 18 kwietnia 2024

Stażysta/ka w Transporcie

Lokalizacja

Poznań, Chartowo

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań? Masz w sobie DRIVE do podbijania świata? U nas poznasz wspaniałych Ludzi, z którymi będziesz mieć możliwość współpracy w wielu interesujących projektach. Damy Tobie możliwości rozwoju! Każde wspólne działanie będzie dla Ciebie niezapomnianą przygodą!

To oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie, która jest liderem na rynku

  • Doskonałą atmosferę pracy

  • Wynagrodzenie stażowe

  • Konkretny program stażu, obejmujący szkolenie adaptacyjne, w zakresie ogólnych informacji dotyczących Grupy Raben oraz bardziej szczegółowych na temat działalności i struktury spółki Raben Transport

  • Staż stanowi doskonałą możliwość na wykorzystanie wiedzy merytorycznej, zdobytej w toku studiów oraz praktycznego zastosowania jej w środowisku pracy, zdarza się bowiem, że po ukończonej praktyce, wybranym osobom proponujemy stałą współpracę

Twój zakres obowiązków:

  • Zapoznanie się z giełdami transportowymi oraz samodzielna praca na giełdzie (transport krajowy lub intermodalny)

  • Organizowanie transportów

  • Poznawanie zasad bieżącego uzupełniania systemu – praca w systemie klasy TMS

  • Kontaktowanie się z Kierowcami oraz Przewoźnikami

  • Wsparcie Zespołu w codziennych działaniach

Nasze wymagania:

  • Liczy się dla nas Wasza pasja i entuzjazm, chęć zdobywania nowej wiedzy i umiejętności, a także otwartość na nowe wyzwania i poczucie humoru

  • Istotna jest bardzo dobra organizacja własnej pracy oraz samodzielność w realizacji celów

  • Poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem w branży logistycznej ponieważ praktyki dają możliwość zaistnienia w dużej międzynarodowej organizacji, która w przyszłości może zaowocować stałą współpracą

  • Szkoła kierunkowa mile widziana

  • Znajomość obsługi komputera oraz Excela w stopniu przynajmniej podstawowym

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Umiejętności pracy w Zespole

  • Doświadczenie w pracy w firmie transportowej mile widziane

Mamy DRIVE do rozwoju!

Ponieważ w Raben Transport doskonalenie naszej organizacji powierzamy utalentowanym osobom z dużym potencjałem i każdemu umożliwiamy rozwój w różnych działach i w międzynarodowym środowisku.

Specjalizujemy się w ładunkach całopojazdowych – 24-tonowe ciężarówki z logo Raben na drogach Polski i Europy to nasza sprawka! Wierzymy w swobodną, dwukierunkową komunikację oraz rzetelną i konstruktywną informację zwrotną. Podejmujemy się dużych projektów, dlatego nasze kontakty pozbawione są sztywnych barier – to znakomicie ułatwia współpracę i realizację innowacyjnych pomysłów. A tylko takie mamy.

Nie wierzysz? Sprawdź sam! Jeżeli cenisz sobie autonomię i dynamikę w pracy, bezpieczne i komfortowe środowisko, a źródłem satysfakcji jest dla Ciebie kontakt z ludźmi, dołącz do naszego Zespołu!

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Chartowo
ID: 912688941