2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Lubelskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Chyża
Dodane 16 kwietnia 2024

Stażysta/stażystka sklep budowlany BricoMarche Zamość Szczebrzeska35A

Wynagrodzenie

3 300 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chyża

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy sklepem detalicznym zajmującym się sprzedażą w szeroko pojętej branży remontowo, budowlano, narzędziowej i ogrodniczej. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się sklepem detalicznym. Potrzebujemy ambitnych, odważnych osób które we współpracy z nami przyczynią się do dalszego rozwoju firmy.

Szukamy do pracy osoby na pełny etat na stanowisko sprzedawca w sklepie BricoMarche Zamość. Do działów: ogród, majsterkowanie, budowlanka, dekoracje. Osoba która może się zarejestrować w UP w Zamościu. Po odbyciu stażu gwarantujemy zatrudnienie na umowę o pracę.

Umowa o pracę.

Wymagania:

  • Ambicja i zaangażowanie

  • Dyspozycyjność

  • Mile widziane doświadczenie w branży (narzędzia, ogród, rolnictwo)

  • doświadczenie w pracy na kasie. Nie musi być w branży budowlanej. Jedynie na stanowisku kasjer/kasjerka

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta

  • pomoc z rozkładaniu towaru na półkach

  • dbanie o czystość na sklepie.

Osoby zainteresowane prosimy o kierowanie CV poprzez olx lub na maila podanego w ogłoszenie.

Miejsce wykonywania pracy:

ul. Szczebrzeska 35A

22-400 Zamość

BricoMarche Zamość

Lokalizacja

Chyża,

Lubelskie

Dokładna lokalizacja
Lubelskie, Chyża
ID: 910663675