2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Plewiska
Dodane 25 kwietnia 2024

Stażysta w Dziale BHP i ochrony środowiska

Lokalizacja

Plewiska

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Praktyka / staż, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Jesteśmy jedną z największych firm działających w branży technologii medycznej na świecie. Od ponad 100 lat tworzymy nowatorskie rozwiązania dla opieki zdrowotnej, dostarczając produkty dla jednostek intensywnej terapii, sal operacyjnych, działów sterylizacji oraz instytucji zajmujących się badaniami w dziedzinach biotechnologii, farmacji oraz rozwoju medycyny.

Fabryka Getinge działa w Plewiskach od 2014 roku. Produkujemy w niej najwyższej klasy sterylizatory, które sprzedawane są na cały świat. Zatrudniamy tu obecnie ponad 250 utalentowanych pracowników, których łączy #PassionForLife!

Poszukujemy: Stażysty/ki w Dziale BHP i ochrony środowiska

Twój zakres obowiązków

  • udział w prowadzeniu projektów poprawiających bezpieczeństwo na terenie firmy,

  • wsparcie przy przygotowywaniu materiałów szkoleniowych oraz szkoleniach BHP,

  • aktywne uczestnictwo w procesach EHS,

  • przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji EHS,

  • wsparcie w procesie oceny ryzyka zawodowego,

  • przygotowanie danych, analiz, rejestrów, raportów i statystyk z zakresu EHS.

Nasze wymagania

  • dobrze posługujesz się językiem angielskim – min. B1,

  • masz wykształcenie wyższe lub jesteś na ostatnim rok studiów związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy lub posiadasz uprawnienia na Inspektora ds. BHP,

  • lubisz kontakt z ludźmi i dobrze czujesz się budując relacje,

  • znasz pakiet MS Office,

  • potrafisz pracować samodzielnie i być graczem zespołowym,

  • Twoja dyspozycyjność to min. 24 h / tygodniowo,

  • gotowość do pracy stacjonarnej w naszej fabryce w Plewiskach,

Mile widziane

  • posiadasz wiedzę na temat zagadnień z zakresu ochrony środowiska i ISO 14001.

Oferujemy:

  • płatny staży w oparciu o umowę zlecenie,

  • elastyczny grafik dopasowany do Twoich możliwości (ale zakładający min. 24 godziny tygodniowo),

  • możliwość kontynuowania stażu w dłuższej perspektywie - to Ty decydujesz, ile czasu chcesz z nami spędzić!

  • możliwość korzystania z większości benefitów firmowych, np. uczestnictwo w wydarzeniach integracyjnych, upominki z okazji świąt, premia świąteczna i inne.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez przycisk Aplikuj.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Plewiska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Plewiska
ID: 912634593