2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Kujawsko-pomorskie
  6. Rekrutacja - Toruń
Dodane 14 maja 2024

Stażysta w dziale HR

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Schoenberger Polska Enterprises Sp. z o.o. działa w Polsce od 2013 roku. Jesteśmy liderem na rynku osłon okiennych. Specjalizujemy się w produkcji wysokojakościowych rolet zewnętrznych i plisowanych, markiz, żaluzji i moskitier.

Aktualnie poszukujemy studentów zainteresowanych zdobyciem doświadczenia w obszarze personalnym jako:

Miejsce pracy: ul. Mazowiecka 70a, Toruń

Opis stanowiska:

  • Współpraca z Koordynatorem działu HR w celu zapewnienia sprawnej realizacji procesów i inicjatyw HR

  • Kompleksowe wsparcie w procesach rekrutacyjnych prowadzonych na różne stanowiska (publikacja ogłoszeń, selekcja aplikacji, organizowanie spotkań, kontakt z kandydatami, przeprowadzanie wstępnej oceny)​

  • Wspieranie procesu wdrażania nowych pracowników

Wymagania:

  • Status studenta (preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia, psychologia, administracja, ekonomia lub pokrewne)

  • Biegła znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (praca w międzynarodowym środowisku)

  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dostępność min. 30 h tygodniowo, w godzinach 7:00-15:00

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie

  • Solidne przygotowanie do pracy i możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę z doświadczonym i zgranym zespołem

  • Dużą samodzielność w zakresie realizacji własnych pomysłów

  • Szereg dodatkowych benefitów, m.in.: prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, zniżki pracownicze na nasze produkty, prezenty świąteczne

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 915463449