2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Lubuskie
  6. Kontrola jakości - Gorzów Wielkopolski
SC Johnson Polska
Dodane 26 kwietnia 2024

Stażysta w dziale Jakości

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

S.C. Johnson jest jednym z wiodących na świecie producentów marek dla gospodarstw domowych. Działamy w ponad 70 krajach i sprzedajemy niemalże w każdym kraju na świecie. Portfolio naszych produktów obejmuje globalne marki, taki jak Duck®, Mr. Muscle®, Glade®, Raid®, OFF! ®

S.C. Johnson Polska Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się fabryką zlokalizowaną w Gorzowie Wlkp. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferujemy:

  • 6-miesięczny płatny staż

  • Umowa o pracę na okres trwania stażu

  • Dofinansowanie do posiłków w firmowej kantynie

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Opieka medyczna

  • Program wsparcia pracownika EAP

  • Elastyczny czas pracy (wspierający możliwość kształcenia)

Podczas naszego stażu będziesz mieć możliwość zdobycia doświadczenia

Oferujemy pracę w nowoczesnym laboratorium przyzakładowym, możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z nowoczesnym sprzętem laboratoryjnym, zapewniamy wymagane szkolenia i rozwój w międzynarodowym zespole specjalistów.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane kierunki: chemia, mikrobiologia; inne: biologia, towaroznawstwo, inżynieria materiałowa);

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • Dokładność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy;

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze laboratorium: wykonywanie analiz fizykochemicznych, miareczkowanie, posiewy mikrobiologiczne oraz obsługa chromatografu gazowego;

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi systemu SAP.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie badań fizyko-chemicznych surowców do produkcji, półproduktów i wyrobu gotowego,

  • Współpraca z zespołem operacyjnym w zakresie zapewnienia jakości produkcji i monitorowania procesów technologicznych,

  • Wsparcie w rozwiązywaniu problemów oraz doskonalenie procesów produkcyjnych,

  • Współpraca z dostawcami w zakresie jakości komponentów do produkcji oraz rozwiązywania problemów,

  • Prowadzenie dokumentacji i zapisów Działu Zapewnienia Jakości,

  • Obsługa systemu operacyjnego SAP w zakresie zapisów jakościowych.

Wysyłając swoje CV do firmy S.C. Johnson Polska Sp. z o.o. w Gorzowie Wlkp. wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Informuję, że administratorem Państwa danych jest firma S.C. Johnson Polska Sp. z o.o. w Gorzowie Wlkp.

Państwa dane będą przechowywane przez okres 3 lat na potrzeby tej oraz przyszłych rekrutacji.

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli w swoim CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez S.C. Johnson Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. ul. Kasprzaka 6a moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/ny, że S.C. Johnson Polska Sp. z o.o. z siedziba w Gorzowie Wlkp. ul. Kasprzaka 6a jest administratorem moich danych osobowych, że dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu realizowania wszelkich czynności związanych z procesami obecnej i przyszłej rekrutacji oraz ewentualnym zawarciem umowy będącej podstawą zatrudnienia oraz związanych z tym zatrudnieniem, że moje dane osobowe będą przekazywane wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również upoważnionym na podstawie zawartych przez S.C. Johnson Polska Sp. z o.o. umów. Nadto oświadczam, że swoje dane udostępniam dobrowolnie oraz że zostałam/em pouczona/y o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich sprostowania w przypadku, gdy są one niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.”

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 911282531