2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Dolnośląskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Staniszów
Dodane 22 kwietnia 2024

Stewarding Termy Karkonosze

Lokalizacja

Staniszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Nowy obiekt w Staniszowie poszukuje osób na stanowisku Stewarding

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o ogólną czystość i porządek w miejscu pracy

  • współpraca z kucharzami

  • prace pomocnicze

Nasze wymagania

  • dobra organizacja pracy

  • dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu

  • sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie

  • książeczka sanepidowska lub chęć do jej wyrobienia

  • Mile widziane - doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • atrakcyjne formy zatrudnienia

  • przyjazna atmosfera w pracy

  • elastyczny grafik

  • polubisz nasze uniformy, są wygodne i uniwersalne

  • spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: Pokaż e-mail

W CV prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawa z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Staniszów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Staniszów
ID: 913817557