2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubelskie
  5. Praca za granicą - Lublin
Dodane 22 maja 2024

Stolarz - Belgia

Wynagrodzenie

18 000 - 19 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Kraj: BelgiaOdpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Renomowana Belgijska firma producent okien aluminiowych, plastykowych, drewnianych oraz drzwi poszukuje pracowników na stanowisko:

Stolarz meblowy

Miejsce pracy: Belgia

Stawka:

14,5-15 euro netto/h na polskiej umowie.

Zakres obowiązków:

Podstawowe szlifowanie, frezowanie, montaż na magazynie, później samodzielne robienie z rysunku.

Wymagania:

- czytanie dokumentacji – praca z rysunkiem technicznym i projektami mebli.

- umiejętność posługiwania się maszynami stolarskimi oraz narzędziami.

- umiejętność cięcia na pile formatowe

-j. angielski (umieć się dogadać w pracy)

Oferujemy:

- zatrudnienie na polskiej umowie

- gwarancja odprowadzenia wszystkich składek

- odzież do pracy

- darmowe zakwaterowanie w bardzo dobrym standardzie

tel./WhatsApp +48**********95

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 918427445