2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Zgorzelec
Dodane 09 maja 2024

Stolarz/Dekarz/Cieśla konstrukcyjny. Niemcy, niem umowa. od zaraz

Lokalizacja

Zgorzelec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Niemiecka firma producent KIRST, która od 40 lat zajmuje się produkcją drewnianych stajni i boksów dla koni, chętnie zatrudni do swojego zespołu parę osób.

Stolarz/Dekarz/Cieśla konstrukcyjny

Niemiecka umowa.

Miejsce pracy: Niemcy: Nadrenia-Palatynat. Irmenach, 56843 (okolice Wiesbaden).

Inwestycja: produkowanie drewnianych boksów dla koni.

Stawka: 15-18 euro/h.

Zadania:

Ø  Prace dekarskie, stolarskie,

Ø  Prace montażowe i budowlane przy stajniach dla koni.

Ø  Praca z drewnem.

Dla nas ważne, żeby pracownik miał:

Ø Chęć do pracy i zaangażowanie,

Ø Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny, kat. C – mile widziana,

Ø Zdolności i praktyki w pracach związanych z drewna,

Ø Znajomość j. niemieckiego do komunikacji.

Pracując z nami, będziesz miał:

Ø  Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,

Ø  Zjazdy do Polski do ustalenia z szefem,

Ø  Pracę od poniedziałku do piątku, od 7.30 do 16.30 oraz w sobotę dla chętnych,

Ø  Pierwsze 3 mc pracodawca opłaca, potem pomaga w znalezieniu innego.

Zjazdy są we własnym zakresie.

Taka oferta może się nie powtórzyć!

502 267 530 / 533 026 236 lub pisz sms „Kirst – złota rączka”

 CV lub krótką notatkę na temat swojego doświadczenia

Nr wpisu do KRAZ 13 471

Lokalizacja

Zgorzelec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Zgorzelec
ID: 898846062