2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podkarpackie
  5. Praca za granicą - Rzeszów
Dodane 28 kwietnia 2024

Budowa domkow modulowych | Holandia | od 14,84€

Wynagrodzenie

9 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyRekrutacja online

Dla jednego z naszych klientow, lidera w branzy produkcji domkow holenderskich, poszukujemy pracownika na stanowisko stolarz, elektryk, hydraulik lub pokrewne zawody. Po przepracowaniu pelnych 6 tygodni bedzie wyplacany bonus w wysokosci 250€ netto.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako stolarz, elektryk, hydraulik lub pokrewne zawody

  • Samodzielność w pracy oraz umiejętność pracy w zespole

  • Angielski na poziomie komunikatywnym

Obowiązki:

  • Instalacje i modernizacje elektryczne

  • Naprawy oraz wymiany osprzętu elektrycznego

  • Wykonywanie elementów stolarskich

  • Cięcie, szlifowanie, frezowanie i montaż drewnianych elementów

  • Wykorzystywanie narzędzi i maszyn stolarskich

  • Wykonywanie napraw i konserwacji instalacji wodno-kanalizacyjnych

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii hydraulicznych

  • Montaż nowych instalacji sanitarnych i grzewczych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonych stolarzy

  • Możliwość rozwijania umiejętności w zakresie stolarstwa i poznawania nowych technik

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • Zakwaterowanie oraz darmowy transport do pracy

  • Opieke polskiego koordynatora przez caly okres zatrudnienia

Jeśli jesteś zainteresowany pracą na stanowisku stolarza, prosimy o przesłanie swojego CV.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 843936431