2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Pruszków
Dodane 19 kwietnia 2024

Stolarz/lakiernik/pracownik produkcji

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

ADVERTIS

To zespół kreatywnych ludzi, który zajmuje się brandingiem, aranżacją wnętrz komercyjnych i oznakowaniem budynków użyteczności publicznej. Od 22 lat działamy na pograniczu reklamy, architektury i sztuki. Nie posiadamy katalogu naszych produktów - wszystko, co wytwarzamy jest spersonalizowane i niepowtarzalne. Zdarza się, że są to małe, wręcz jubilerskie elementy, a czasami olbrzymie konstrukcje. W naszej siedzibie w Pruszkowie, pod W-wą posiadamy własne działy: Designu, Technologii oraz Produkcji i Montażu. Działamy kompleksowo na terenie całej Polski oraz Europy. W 2024 roku przyspieszamy, zwiększając liczbę projektów i tempo ich realizacji, w związku z czym potrzebujemy rozbudowania działu produkcyjnego i poszukujemy osób na stanowisko

STOLARZ/LAKIERNIK -pracownik produkcji

Obowiązki:

  • prace stolarskie ( płyta, mdf, koran, hpl

  • lakierowanie na mokro w lakierni na miejscu

  • dobre prace plastyczne, złożeniowe również przy produkcji reklam

Wymagania:

  • min.2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (doświadczenie w branży reklamowej będzie dodatkowym atutem)

  • obsługa maszyn , czytanie rysunków

  • umiejętność lakierowania i wszelkich prac stolarskich nietypowych

  • wiedza w obróbce tworzyw sztucznych, materiałów kompozytowych i drewnopodobnych (obróbka mechaniczna, termiczna, klejenie)

  • posiadasz czynne prawo jazdy kat.B (nie jest konieczne, ale mile widziane:)

Zapraszamy do zespołu produkcyjnego ADVERTIS.

Oferujemy:

-pracę w doświadczonym i dynamicznym zespole

-nowy i profesjonalny park maszynowy

-codziennie nowe wyzwania i brak nudy

-różnorodność pracy i możliwość rozwoju w różnych obszarach technologicznych

-bycie częścią wielkich i wspaniałych rzeczy

-stabilizację zatrudnienia i dobre warunki pracy

ID: 756168345

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 901523375