2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Michałów-Reginów
Dodane 08 kwietnia 2024

Stolarz meblowy Adrepublic

Lokalizacja

Michałów-Reginów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Adrepublic poszukuję pracownika na stanowisko: Stolarz meblowy

Opis stanowiska

·         Produkcja ekspozycji reklamowych i mebli (stolarz meblowy)

Wymagania

·         Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub związane z produkcją mebli

·         Mile widziana znajomość procesów związana z produkcją ekspozycji reklamowych oraz targowych

·         Duże zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

·         Kreatywność w rozwiązywaniu problemów

·         Komunikatywność

·         Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

·         Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

·         Stałe wynagrodzenie

·         Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

·         Dużą samodzielność

·         Udział w realizacji nowatorskich rozwiązań

·         Prywatną opiekę zdrowotną

Lokalizacja

Michałów-Reginów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Michałów-Reginów
ID: 642734953