2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Gdańsk
  6. Montaż i serwis - Orunia - Św. Wojciech - Lipce
Dodane 25 kwietnia 2024

Stolarz meblowy, montażysta

Wynagrodzenie

6 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Orunia - Św. Wojciech - Lipce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Zatrudnimy stolarza z doświadczeniem. Produkujemy kuchnie, szafy, garderoby i zabudowy łazienek. Praca w warsztacie i na montażu. Wymagane doświadczenie przy obsłudze elektronarzędzi.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·         składanie z części i komponentów mebli standardowych (komody, szafy, kuchnie, stoły, stelaże mebli tapicerowanych itd.),

·         składanie mebli nietypowych takich jak zabudowy, lady, bary, elementy wykończenia wnętrz itd.,

·         przycinanie elementów, pasowanie elementów, proste obróbki ręczne takie jak szlifowanie, sklejanie, wiercenie, frezowanie elementów,

WYMAGANIA:

·         prawo jazdy kat. B

·         doświadczenie stolarskie w przygotowaniu i montażu komponentów meblowych,

·         znajomość materiałów wykorzystywanych w branży meblarskiej oraz metod ich obróbki,

·         umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

·         umiejętności obsługi podstawowych narzędzi stolarskich manualnych,

·         dbałość o swoje stanowisko pracy, czystość, ład i porządek,

·         odpowiedzialność, zaangażowanie i pracowitość w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

·         pomysłowość, kreatywność, sugerowanie optymalnych rozwiązań w konstrukcjach mebli.

·         brak przeciwskazań do pracy fizycznej (dźwiganie mebli i sprzętu AGD)

OFERUJEMY:

·         umowę o pracę/zlecenie  oraz stabilne zatrudnienie,

·         szkolenia oraz możliwość podwyższenia kwalifikacji zawodowych

·         wysokie wynagrodzenie

·         możliwa praca w nadgodzinach oraz w soboty

Wszelkie informacje udzielę na spotkaniu

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Orunia - Św. Wojciech - Lipce
ID: 914562541