2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Tarnowskie Góry
Dodane Dzisiaj o 05:36

Stolarz Meblowy TYLKO z Doświadczeniem !!

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

PRACA SZUKA CZŁOWIEKA

Stanowisko: stolarz meblowy

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- precyzyjny montaż mebli na wymiar na warsztacie

- montaż mebli u klienta

- umiejętność dobrej organizacji pracy

- obsługa maszyn i urządzeń stolarskich

- dbałość o porządek miejsca pracy

NASZE WYMAGANIA

- min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

- prawo jazdy kat.B

- punktualność, zaangażowanie w pracę, sumienność i precyzja

- umiejętność pracy w zespole

- znajomość materiałów i akcesoriów wykorzystywanych w przemyśle meblarskim

- umiejętność czytania rysunków technicznych

- pozytywna energia i nastawienie

- oświadczenie o niekaralności

TO OFERUJEMY

- stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

- umowa o pracę

- terminowość wypłat

- dobra atmosfera w pracy w zgranym zespole z dużym poczuciem humoru

- pracę przy ciekawych i różnorodnych projektach

O NAS

„Sówka Meble” to prężnie rozwijająca się firma od 19 lat. Z powodu stałego wzrostu zamówień zatrudnię stolarza. Firma zajmuje się projektowaniem mebli na indywidualne zamówienie klienta.

JUŻ DZIŚ dołącz do niezwykłego zespołu ludzi tworzących meble z pasją.

CV prześlij na adres meblesowka"małpa"gmail.com koniecznie z klauzulą RODO lub skontaktuj się ze mną telefonicznie nr tel 60*****34

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 724235963