2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wołów
Dodane 14 kwietnia 2024

Stolarz Meblowy. Z doświadczenie NIE POMOCNIK!

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wołów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

stanowisko: STOLARZA MEBLOWY / MONTAŻYSTA MEBLI NA WYMIAR

Zatrudnimy stolarza meblowego. NIE POMOCNIKA

Wymagamy doświadczenie w zawodzie stolarza oraz prawo jazdy kategorii B. Siedziba zakładu: Wołów.

Oferujemy:

praca w mały zespole 4 OS.

zatrudnimy w pełnym wymiarze godzinowy

dowolna forma zatrudnienia

wysoką stawkę godzinową

odzież roboczą

praca od zaraz

Prosimy o kontakt osoby z doświadczeniem , nie szukamy osób do nauki.

Zakres obowiązków;

wszelkie czynności związane z produkcją mebli na wymiar do mieszkań i domów. Najwyższy standard.

montaż mebli u klienta

Praca na terenie Wołów

Link do naszych opinii : g.co/kgs/VrYrjZ

Proszę składać CV

Lokalizacja

Wołów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wołów
ID: 911751689