2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Płock
Dodane 12 kwietnia 2024

Stolarz / Montażysta mebli na wymiar / Płock

Wynagrodzenie

4 200 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Obowiązki:

  • montaż mebli kuchennych, łazienkowych oraz szaf,

  • prace pomocnicze związane z cięciem i oklejaniem płyt meblowych.

Poszukujemy osoby, która:

  • ceni dokładności oraz skrupulatności;

  • posiada zdolności manualne,

  • posiada prawo jazdy kat. B;

  • jest towarzyska, otwarta i optymistycznie nastawiona życia oraz działań w zakresie swoich obowiązków,

  • lubi ludzi i życie i taktuje zadania jak wyzwania, a nie przymusową pracę.

Jeśli interesuje Cię:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wsparcie doświadczonych pracowników firmy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, w tym premie za osiągane wyniki,

  • wynagrodzenie - od 4200 zł brutto - w zależności od posiadanych kwalifikacji.

Szukamy ludzi uczciwych, bezkonfliktowych i otwartych, którzy będą pracować i rozwijać się razem z nami.

Brakuje Ci doświadczenia - nie szkodzi, ambitnym, szybko uczącym się osobom, oferujemy przeszkolenie w zakresie wymaganych przez nas umiejętności. Oczekujemy tylko zaangażowania i sumiennego podejścia do pracy.

Wyślij nam swoje CV!

Płocka Fabryka Mebli / PFM

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 891332676