2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Sierpc
Dodane 24 kwietnia 2024

Stolarz/ Montażysta Meblowy

Lokalizacja

Sierpc

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma meblarska poszukuje osoby, która dołączy do naszego zespołu.

Wymagania:

- Doświadczenie w produkcji/montażu mebli (warunek konieczny, poszukujemy samodzielnego stolarza),

- Umiejętność pracy z narzędziami i maszynami stolarskimi,

- Zdolność do pracy w zespole oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,

- Sumienność, dokładność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę,

Obowiązki:

- Montaż gotowych elementów mebli.

- Wykonywanie prac produkcyjnych zgodnie z zaplanowanymi zleceniami oraz rysunkami technicznymi,

- Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz dbałość o narzędzia i materiały,

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - wysokość wynagrodzenia uzależniona od umiejętności pracownika,

- Pracę w dynamicznym i przyjaznym środowisku,

- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności,

Lokalizacja

Sierpc,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sierpc
ID: 902721816