2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Wieliczka
Dodane 30 kwietnia 2024

STOLARZ-MONTAŻYSTA, pracownik stolarni meblowej

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wieliczka

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Lignum Design  to dynamicznie rozwijająca się rodzinna firma, związana z meblarstwem od 25 lat, a od niedawna działająca na rynku lokalnym. W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko

STOLARZ-MONTAŻYSTA

Opis stanowiska:

Poszukujemy do naszego zespołu produkcyjnego STOLARZA-MONTAŻYSTĘ

Oczekujemy:

·         Minimalnie 2-letnie doświadczenie w produkcji i montażu mebli na wymiar

·         Umiejętność obsługi narzędzi montażowych oraz narzędzi stacjonarnych typu pilarka, czy zagłębiarka

·         Samodzielne czytanie rysunków technicznych i umiejętność składania mebli na jego podstawie

·         Punktualność, sumienność i odpowiedzialność

·         Dokładność w wykonywaniu obowiązków, utrzymanie porządku na stanowisku pracy

·         Prawo jazdy kat B

·         Znajomość okuć meblowych wiodących producentów

·         Umiejętność obsługi maszyn CNC oraz programu Corpus będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie w kameralnym zespole

·         wsparcie zespołu w czasie wdrożenia do zadań

·         pracę w wymiarze 8h i z młodym zespołem

·         profesjonalne, nowe narzędzia do pracy, nowoczesne metody pracy

·         samochód na dojazdy do 50 km w jedną stronę, jeśli będą dwie osoby

·         zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji

Miejsce pracy: Wieliczka k/Krakowa

Kontakt : 88*******79

W tytule maila proszę wpisać „REKRUTACJA”.

W CV prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych dla potrzeb rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych.

Lokalizacja

Wieliczka,

Małopolskie

Małopolskie, Wieliczka
ID: 913992876