2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Mszczonów
Mszczonów
Dodane 25 kwietnia 2024

Stolarz | Mszczonów

Lokalizacja

Mszczonów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Pekabex od ponad 50 lat jest największym polskim producentem elementów prefabrykowanych oraz generalnym wykonawcą. Ponad 2 tysiące naszych specjalistów zajmuje się projektowaniem, produkcją, logistyką, montażem oraz wykonawstwem i developmentem inwestycji. Produkujemy elementy wykorzystywane do realizacji w nowoczesnej technologii modułowej obiektów takich jak: hale produkcyjne, magazyny, biura, obiekty handlowe, dworce, parkingi, osiedla mieszkaniowe, mosty i tunele, w sześciu fabrykach w Poznaniu, Bielsku-Białej, Mszczonowie, dwóch w Gdańsku, a także w niemieckim Marktzeuln. Prowadzimy inwestycje budowlane w Polsce, krajach skandynawskich i Niemczech. Naszą największą wartością są ambitni, zaangażowani i lubiący swoją pracę ludzie. Działamy odpowiedzialnie i rzetelnie.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Stolarz

Miejsce pracy: Mszczonów

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie i montaż nowych szalunków;

  • Rozbiórka starych szalunków;

  • Inne prace ciesielskie związane z produkcją elementów prefabrykowanych.

Wymagania:

  • Chęć do nauki nowych umiejętności i nabywania nowych kompetencji;

  • Gotowość do podjęcia długofalowej współpracy;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Mile widziane:

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

Dla zainteresowanych Pracowników gwarantujemy dojazd do pracy ze Mszczonowa!

Lokalizacja

Mszczonów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mszczonów
ID: 849993779