2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Osowa Góra
Dodane 05 kwietnia 2024

Stolarz - Operator piły panelowej i/lub okleiniarki

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Osowa Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zadania na Twoim Stanowisku:

  • samodzielna obsługa piły panelowej Biesse lub okleiniarki OTT.

  • przygotowanie i właściwe uzbrojenie maszyny przed przystąpieniem do pracy

  • ustawienie maszyny po zmianie narzędzi

  • kontrola parametrów obróbki w procesie cięcia lub okleinowania.

  • samodzielne przygotowanie programu cięcia lub okleinowania.

  • kontrola jakości wykonanego elementu

  • cykliczna konserwacja maszyny zgodna z zaleceniami producenta w DTR

Poszukujemy kandydatów, których charakteryzuje:

  • doświadczenie w obsłudze pił panelowych lub okleiniarki.

  • chęci do nauki i rozwoju

  • dokładność oraz sumienne podejście do powierzonych obowiązków

Oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku w systemie jedno zmianowym.

  • bezpieczne środowisko pracy

  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowę o pracę oraz motywacyjny system wynagradzania

Lokalizacja

Osowa Góra,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Osowa Góra
ID: 866751815