2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Zator
Dodane 19 kwietnia 2024

Stolarz Park Rozrywki Energylandia

Lokalizacja

Zator

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Stanowisko:  Stolarz

Zakres obowiązków:

·         Obróbka drewna

·         Renowacja drewna

·         Obsługa maszyn stolarskich

·         Łączenie elementów drewnianych

·         Renowacja mebli ogrodowych

·         Dbałość o miejsce pracy

·         Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

·         Wykonywanie różnego rodzaju mebli ogrodowych od podstaw

Wymagania:

·         Rzetelność, uczciwość i punktualność

·         Umiejętność pracy w zespole

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku

·         Chęć do pracy i zaangażowanie

·         Umiejętność samodzielnego zwymiarowania, przygotowania materiału, po skręcenie do gotowego mebla

Oferujemy:

·         Umowę zlecenie lub umowę o pracę,

·         Stabilne zatrudnienie także poza sezonem,

·         Pracę w nowoczesnej firmie,

·         Możliwość dalszego rozwoju,

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Pakiet dodatkowych benefitów.

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Do aplikacji należy dołączyć poniższą klauzulę :

Na podstawie przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r.; dalej „RODO”) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora – Energylandia Goczał Family sp. k. z siedzibą w Zatorze (dalej: „Energylandia”) moich danych osobowych – co do których wymagana jest zgoda, w tym wyraźna, zgodnie z przepisami prawa na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a. lub art. 9 ust. 2 lit. a. RODO, które dobrowolnie podałem/podałam – zawartych w zgłoszeniu aplikacyjnym (w tym CV) w celu przeprowadzenia przez Energylandię procedury rekrutacyjnej.

Lokalizacja

Zator,

Małopolskie

Małopolskie, Zator
ID: 906232131