2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Babice Nowe
Dodane 18 kwietnia 2024

Stolarz pracownik produkcji

Lokalizacja

Babice Nowe

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy Stolarza na produkcji!

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży gastronomicznej, specjalizującą się we franczyzie. Posiadamy sieć rozpoznawalnych punktów sprzedaży w całym kraju, które zdobyły zaufanie klientów dzięki wysokiej jakości naszych produktów.

Twój zakres obowiązków

  • znajomości podstaw rysunku technicznego

  • wykonywanie elementów z materiałów drewnianych i drewnopodobnych na podstawie przekazanej dokumentacji

  • precyzyjne wycinanie i łączenie elementów przy pomocy różnego sprzętu (mechanicznego i ręcznego)

  • obsługi elektronarzędzi, urządzeń i maszyn stolarskich

  • prace wykończeniowe, montaż mebli

  • doświadczenie w firmie o podobnym profilu działalności mile widziane

    Nasze wymagania

  • Zdolności manualne

    Oferujemy

  • racę stacjonarną na pełny etat

  • Możliwość szybkiego rozwoju w strukturach firmy

  • Regularny feedback, który pomoże rozwiać Twoje kompetencje

Lokalizacja

Babice Nowe,

Mazowieckie

Mazowieckie, Babice Nowe
ID: 912699467