2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Czechowice-Dziedzice
Dodane 18 kwietnia 2024

Stolarz/Stolarz meblowy

Lokalizacja

Czechowice-Dziedzice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma TopHouse1000 Sp. z o.o.  poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Zakres obowiązków:

·        montaż mebli i elementów drewnianych

·        obróbka płyt i drewna

·        montaż elewacji drewnianych wentylowanych

·        montaż termoizolacji pod elewacje

·        montaż tarasów drewnianych i kompozytowych

·        wykonywanie konstrukcji drewnianych

·        lakierowanie, olejowanie powierzchni drewnianych i innych

·        składanie i montaż mebli

Wymagania:

·        obsługa maszyn stolarskich,

·        czytanie rysunków technicznych,

·        punktualność,

·        rzetelność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,

·        bardzo dobra organizacja pracy,

·        kreatywność, zaangażowanie, pracowitość,

·        prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

·        ciekawą pracę w rozwijającej się firmie w branży budowlanej,

·        stabilne warunki zatrudnienia,

·        umowa o pracę na pełen etat,

·        niezbędne narzędzia pracy,

·        system benefitów.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem Państwa danych osobowych jest TopHouse1000 Sp. z o.o. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju przy ul.Mikołaja Reja 10 wpisanym do rejestru przedsiębiorców, pod numerem KRS: 0000434547.

Lokalizacja

Czechowice-Dziedzice,

Śląskie

Śląskie, Czechowice-Dziedzice
ID: 911154327