2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Pomorskie
  5. Praca za granicą - Gdańsk
  6. Praca za granicą - Jasień
Dodane 29 kwietnia 2024

Stolarz Szwajcaria

Wynagrodzenie

26 000 - 29 000 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Jasień

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Agencja Pracy Welt Job & Partners ( KRAZ 30461) poszukuje dla swoich szwajcarskich klientów- licencjonowanych agencji STOLARZY do pracy w Szwajcarii:

Wymagania:

- min. 3 - letnie doświadczenie zawodowe na ww stanowisku lub pokrewne

- znajomość niemieckiego na poziomie komunikatywnym ( warunek konieczny)

- prawo jazdy kat.B

Zakres obowiązków:

- prace stolarskie/ monterskie/ ciesielskie w zależności od doświadczenia i preferencji

Pracodawca zapewnia:

- umowę o pracę na szwajcarskich warunkach na pełen etat

- stawkę 34-38 CHF brutto za godzinę plus 18 CHF diety ( stawka zależna od doświadczenia i znajomości języka)

- pomoc w znalezieniu zakwaterowaniu ( pracodawca załatwia zakwaterowanie, pracownik ponosi koszty)

- wypłaty w systemie tygodniowym

Zainteresowane osoby zapraszamy do wysłania aplikacji

Zachęcamy też do aplikowania na nasze inne stanowiska w branży budowlanej i przemysłowej!

Informujemy, że wszystkie wstępnie wybrane aplikacje zostaną przekazane szwajcarskiemu pracodawcy i będą przez niego przetwarzane.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Jasień
ID: 912032960