2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Holandia
Dodane 16 kwietnia 2024

Stolarz - wykończenia, profile - Praca Holandia

Wynagrodzenie

10 000 - 12 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Holandia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Opis Stanowiska: Wszechstronny Stolarz

Lokalizacja: Holandia, różne lokalizacje

Rozpoczęcie pracy: [Data do uzgodnienia]

Co oferujemy:

  • Zakwaterowanie w pojedynczym pokoju

  • Samochód służbowy z zasiłkiem na paliwo (0,21 € za km)

  • Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne

  • Szybki internet w domu rodzinnym

  • Osobisty koordynator

  • Umówienie spotkania BSN

  • Możliwość długoterminowego zatrudnienia

  • Korzyść podatkowa ET

Opis Stanowiska: Poszukujemy wszechstronnego stolarza, którego głównymi obowiązkami będzie wykończenie, budowa szkieletów oraz prace stolarskie przy betonie. Kandydat powinien być w stanie samodzielnie używać wszystkich narzędzi potrzebnych w pracy, posiadać co najmniej 2-letnie doświadczenie pracy w Holandii oraz umiejętność czytania rysunku technicznego. Mile widziane jest posiadanie certyfikatu VCA.

Wymagania:

  • Wymagane prawo jazdy kategorii B

  • Znajomość języka angielskiego, holenderskiego lub niemieckiego

  • Doświadczenie jako wszechstronny stolarz

  • Zdolność do pracy w zespole oraz samodzielnie

Warunki Pracy: Praca na pełen etat z możliwością nadgodzin oraz pracy w weekendy. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie w wysokości 530 - 600 € netto tygodniowo, z bezpłatnym zakwaterowaniem oraz ubezpieczeniem zdrowotnym.

Zakwaterowanie: Zapewniamy pojedynczy pokój z dostępem do szybkiego internetu, wspólnej kuchni i łazienki. Wskazane jest przyniesienie własnej pościeli.

Lokalizacja

Holandia,

Pomorskie

Pomorskie, Holandia
ID: 910488654