2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Katowice
  6. Praca za granicą - Bogucice
Dodane 26 kwietnia 2024

Stolarz z językiem niemieckim - praca w okolicach Ulm

Wynagrodzenie

70 - 75 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Mówisz komunikatywnie po niemiecku? Możesz złożyć u nas swoją aplikację i rozpocząć pracę w wybranym przez siebie terminie

Oferujemy:

  • ciekawe i różnorodne obowiązki w ramach długotrwałego zatrudnienia

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

  • wynagrodzenie od 16,42 € + dietę (ok. 50 € za przepracowany dzień)

  • 300 € premii po trzech miesiącach zatrudnienia

  • 50 € premii za produktywność miesięcznie wolnej od podatku

  • dodatki urlopowe i świąteczne

  • dopłaty do zakładowych programów emerytalnych

  • darmowe ubranie ochronne

  • do 30 dni płatnego urlopu

  • zaliczki wypłacane na życzenie

  • możliwość przejęcia bezpośrednio przez firmę

Obowiązki:

  • obsługa poziomej piły panelowej, centrum obróbcze Venture 316

  • klejenie i wytłaczanie płyt wiórowych

  • przycinanie elementów mebli

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze poziomej piły panelowej i prasy

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. B1)

  • doświadczenie w pracy z zestawieniami materiałowymi

  • prawo jazdy + samochód

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 907989317