2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Krzeszowice
Dodane 26 kwietnia 2024

stolarza meblowy Krzeszowice

Wynagrodzenie

26 - 34 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krzeszowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

 Firma LTR1 poszukuje Stolarzy Meblowych!

 Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości mebli do sklepów, hoteli, mieszkań itp. Poszukujemy doświadczonych Stolarzy Meblowych, który dołączy do naszego zespołu.

Zakład produkcyjny mieści się w Krzeszowicach pod Krakowem

Obowiązki:

- Montaż i składanie mebli zgodnie z projektami

- Dopasowywanie elementów mebli i wykańczanie ich

- Montaż mebli u klienta z dbałością o szczegóły i estetykę

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy jako Stolarz Meblowy

- Znajomość różnych technik i narzędzi stolarskich

- Umiejętność czytania i interpretowania projektów mebli

- Dokładność, precyzja i dbałość o detale

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie ( jesteśmy 28 lat na rynku)

- Możliwość pracy w przyjaznym i kreatywnym środowisku

- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Nie czekaj, dołącz do naszej ekipy Stolarzy Meblowych i twórz z nami piękne i funkcjonalne meble!

Lokalizacja

Krzeszowice,

Małopolskie

Małopolskie, Krzeszowice
ID: 911280977