2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Pomorskie
  5. Ochrona - Sopot
  6. Ochrona - Dolny Sopot
Dodane 10 kwietnia 2024

Stróż nocny - Bar Przystań

Wynagrodzenie

27,70 - 27,71 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Sopot, Dolny Sopot

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy osób na stanowisko: Stróż nocny

Miejsce pracy: Sopot

Stawka: 23,5 zł/h netto (na rękę)

Godziny pracy: 23:00-07:00 co drugą noc

Zakres obowiązków:

1.    Pełnienie warty w firmie od godziny 23:00 do 7:00 – obserwacja monitoringu i czuwanie

2.    Porządki na terenie wokół restauracji – zamiatanie podwórza, w zimę odśnieżanie

3.    W sezonie letnim – wsparcie zmywaka w zbieraniu naczyń z zewnętrznych stolików, które zostały na stołach po 23:00

4.    Otwieranie śmieciarzom bramy na zasiek

Zainteresowanych prosimy o kontakt. Zapewniamy całkowitą dyskrecję w procesie rekrutacyjnym.

Pomorskie

Pomorskie, Sopot, Dolny Sopot
ID: 862127355