2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 17 kwietnia 2024

Student do pracy biurowej / студент до роботи в офісі

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Grant Service Sp. z o.o. z siedzibą w centrum Krakowa poszukuję studentów do współpracy. Oferujemy pracę w biurze od poniedziałku do piątku.

CO OFERUJEMY?

  • Stabilną i długofalową współpracę na podstawie umowy.

  • Forma zatrudnienia do indywidualnego ustalenia za porozumieniem stron.

  • Ciekawe szkolenia, benefity tj. karta multispoort, luxmed oraz stałe wsparcie doświadczonego zespołu.

  • Narzędzia pracy: laptop, telefon, własne stanowisko pracy.

  • Atrakcyjną pracę w międzynarodowym środowisku, możliwość wzbogacenia i uzupełnienia swojej wiedzy.

  • Fantastyczna atmosfera oraz zgrany zespół.

  • Brak dress code'u

NASZE WYMAGANIA:

  • Znajomość języka ukraińskiego/ rosyjskiego - poziom zaawansowany

  • Znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym.

  • Mile widziane: obycie w pracy z dokumentami, administracji biurowej.

  • Dyspozycja do pracy stacjonarnej w biurze.

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie i wypełnienie dokumentów na naszych drukach.

  • Pakowanie poczty wychodzącej, otwieranie poczty przychodzącej.

  • Pomoc w archiwizacji dokumentacji pracowniczej.

  • Segregowanie dokumentów.

  • Ogólna pomoc w dziale kadrowym, księgowym.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji oraz przesyłania CV za pośrednictwem OLX. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 912453705