2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Warmińsko-mazurskie
  5. Inżynieria - Olsztynek
Maspex
Dodane 25 kwietnia 2024

Student Mechatronik

Lokalizacja

Olsztynek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Twój zakres obowiązków
  • szkolenie pracowników młodocianych w zakresie elektrycznym,
  • prowadzenie zakupów materiałowych w zakresie elektrycznym i automatyki przemysłowej,
  • optymalizacja istniejących systemów i procesów.
  • prowadzenie nadzoru nad inwestycjami w zakresie montażu elektrycznego nowych linii technologicznych.
Nasze wymagania
  • technik lub student (preferowane kierunki: mechatronik, elektronik, elektryk, elektromechanik i pokrewne) – mile widziany 1-3 letni staż w zawodzie
  • umiejętność i chęć pracy z młodzieżą, prowadzenia zajęć teoretycznych i praktycznych z zagadnień elektrycznych, i mechanicznych na poziomie szkoły branżowej,
  • znajomość podstawowych norm i standardów związanych z mechatroniką, elektryką i mechaniką,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne, duża otwartość, kreatywność i samodzielność.
Mile widziane
  • posiadanie uprawnień pedagogicznych do opieki nad pracownikami młodocianymi (umożliwiamy wyrobienie tego rodzaju uprawnień),
  • Uprawnienia energetyczne gr.1 do 1 kV (możliwość zdobycia kwalifikacji).
To oferujemy
  • możliwość podpisania dowolnego typu umowy (o pracę lub zlecenie) w uzgodnionym zakresie godzin,
  • szkolenia zwiększające kwalifikacje zawodowe, zadania, pozwalające poszerzyć umiejętności i kwalifikacje,
  • pracę w zespole doświadczonych specjalistów,
  • długą listę benefitów pozapłacowych, a wśród nich: wczasy pod gruszą, dobrowolne ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport, dobrowolną prywatną opiekę medyczną LUXMED, działania dedykowane dla rodziny jak wyprawka dla pierwszoklasisty

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Olsztynek,

Warmińsko-mazurskie

Dokładna lokalizacja
Warmińsko-mazurskie, Olsztynek
ID: 909462549