2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Targówek
Dodane 19 kwietnia 2024

Student prawa do legalizacji pobytu w Agencji Pracy

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy otwartego studenta/studentki prawa do nawiązania współpracy z naszą agencją. Poszukujemy osoby zdeterminowanej, gotowej do pracy i chętnej do nauki, która jest również kreatywna i ma umiejętność pracy w zespole. Mile widziane doświadczenie w obszarze zainteresowań agencji lub chęć zdobywania nowych umiejętności w tej dziedzinie.

Obowiązki:

  • Aplikowanie o zezwolenia o pracę dla cudzoziemców.

  • Aplikowanie o kartę pobytu dla cudzoziemców.

  • Skrupulatna weryfikacja wniosków legalizacyjnych.

  • Odpowiadanie urzędom na czas,

  • Nadzór nad dokumentacją i terminowością zadań.

  • Przygotowywanie dokumentów dla pracowników

  • Komunikacja telefoniczna i mailowa z urzędami,

  • Odpowiadanie pracownikom na pytania związane z ich legalizacją.

Wymagania:

  • Umiejętność organizacji pracy i zarządzania wieloma zadaniami.

  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

  • Skrupulatność i odpowiedzialność.

  • Dobre umiejętności interpersonalne.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność logicznego myślenia.

Oferujemy:

  • Pracę blisko metra Targówek-mieszkaniowy

  • Pracę w małym, przyjaznym zespole

  • Pracę w rozwijającej się agencji pracy

  • Stanowisko dające dużą swobodę działania

  • Komputer, telefon służbowy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 912913603