2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Małopolskie
  6. Wsparcie techniczne - Kraków
  7. Wsparcie techniczne - Grzegórzki
Marcin
Dodane 29 maja 2024

( Student ) Serwisant urządzeń firmy Apple | iHospital Kraków

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Kim jesteśmy?

Jesteśmy pogwarancyjnym serwisem urządzeń Apple. Działamy w Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Warszawie i Katowicach. Pomagamy właścicielom urządzeń Apple dłużej cieszyć się swoimi urządzeniami, wtedy gdy straciły one gwarancję i swoją doskonałość. Tam, gdzie Apple mówi „nie da się”, my mówimy „spróbujmy”. Robimy to wszystko bo lubimy, gdy sprzęt Apple działa na 100% swoich możliwości. Zrealizowaliśmy już ponad 30 000 napraw, 500 klientów oceniło nasz serwis i poziom obsługi na 5-gwiazdek.

Kogo szukamy?

Osoby ze statusem studenta do 26 roku. Dodatkowo jeżeli jesteś... właścicielem Jabłka, wiesz jak o nie dbać i sprawić, że będzie jak nowe, ta praca jest dla Ciebie. Jesteśmy precyzyjni, wyrozumiali, mamy pozytywne podejście do klientów i otaczającego nas świata. Jesteśmy nowoczesną, rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Szukamy kogoś, kto uzupełni nasz zespół i będzie otwarty na rozwój.

Jakie zadania będziesz wykonywał?

Po okresie wdrożenia i szkoleń do Twoich zadań będzie należało:

* serwisowanie sprzętu Apple // głównie iPhone,

* obsługa klienta w punkcie oraz online: czat, e-mail, media społecznościowe,

* obsługa systemu CRM,

* dzielenie się wiedzą i wsparciem merytorycznym,

* współpraca z dostawcami i współpracownikami.

Jakie umiejętności powinieneś mieć?

* status studenta do 26 roku życia

* dobra znajomości urządzeń firmy Apple

* wysokie umiejętności manualne,

* znajomość sytemu operacyjnego OSX, MacOS i iOS,

* język angielski w stopniu umożliwiającym podstawową komunikację,

* odpowiedzialność i rzetelność,

* wysoka kultura osobista - komunikatywność,

* umiejętność obsługi klienta, cierpliwość, empatia.

Co możemy Ci zaoferować:

* pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku

* ciekawą pracę w przyjaznej, stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

* atrakcyjne wynagrodzenie

* wszelkie narzędzia, niezbędne do komfortowej pracy.

* kontakt z najnowszymi produktami firmy Apple,

* miła atmosferę, nastawianie na dialog i rozwój.

Jesteśmy ludźmi pełnymi pasji i takich też poszukujemy.

Aplikacje ( CV + List motywacyjny - nieformalny, po prostu napisz dlaczego chciałbyś z nami pracować :) proszę wysyłać za pomocą formularza kontaktowego.

Aplikacje bez listu motywacyjnego, nie będą brały udziału w procesie rekrutacji.

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 668458900