2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Małopolskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Kraków
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Grzegórzki
Dodane 11 maja 2024

Studentka kosmetologii na recepcję gabinetu trychologicznego

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Gabinet trychologiczny w centrum Krakowa poszukuje do pracy na recepcji studentki kosmetologii. Praca 4 dni w tygodniu:

2 dni po 12 godzin

2 dni po 4 godziny

Zakres obowiązków:

- bieżąca obsługa pacjentów przychodzących na wizyty

- odbierani telefonów i rejestracja pacjentów

-prowadzenie kalendarza gabinetu w booksy

- sprzedaż kosmetyków dostępnych w gabinecie

- utrzymywanie czystości

Praca w zespole lekarzy i kosmetologów.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 917617615