2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Dolnośląskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Oborniki Śląskie
Dodane 14 kwietnia 2024

Studio FIGURA Oborniki Śląskie - SPRZEDAŻ i modelowanie sylwetki

Wynagrodzenie

3 600 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Oborniki Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Studio Figura jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży innowacyjnych rozwiązań w zakresie wellness i fitness, kosmetologii, oferującą szeroki zakres usług i zabiegów, które mają na celu poprawę zdrowia i samopoczucia naszych klientów. W związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta NA 1/2 ETATU.

Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż usług oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami.

  • Obsługa stacji treningowych i zabiegowych (szkolenia zapewnione).

  • Udział w życiu studia i akcjach marketingowych.

  • Obsługa mediów społecznościowych i tworzenie treści wideo.

  • Utrzymanie wysokich standardów czystości w miejscu pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta.

  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne.

  • Zainteresowanie branżą beauty, wellness i fitness.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz kreatywność.

  • Wykształcenie kierunkowe (np. kosmetologia, dietetyka) będzie atutem, lecz nie jest wymagane.

  • Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-21:00 i soboty między 9:00-14:00 (grafik do ustalenia)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub zlecenie.

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji przez szkolenia.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i wyników sprzedaży

Jeśli jesteś zainteresowana/y, wykazujesz się zaangażowaniem i kreatywnością, i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV wraz ze zdjęciem oraz krótki opis swojej osoby. Prosimy o dołączenie klauzuli RODO.

Ze względu na dużą liczbę otrzymywanych aplikacji, uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Oborniki Śląskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oborniki Śląskie
ID: 823208962