2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bielsko-Biała
Dodane 16 kwietnia 2024

Stylistka - Asystentka Projektantki Marki

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

TUNDRA, kobieca marka modowa, poszukuje kreatywnego i zaangażowanego indywidualisty do pracy w naszym showroomie jako Stylistka - Asystentka Projektantki Marki.

Obowiązki:

1. Obsługa klienta w showroomie, zapewnienie wyjątkowego doświadczenia zakupowego.

2. Doradztwo w doborze ubrań zgodnie z preferencjami klienta oraz najnowszymi trendami.

3. Współpraca z  projektantem w procesie  produkcji nowych kolekcji.

4. Utrzymywanie estetyki i porządku showroomu

Wymagania:

1. Doświadczenie w obsłudze klienta oraz znajomość najnowszych trendów w modzie.

2. Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.

3. Kreatywność i pasja do mody, zdolność do pracy w dynamicznym środowisku.

4. Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

5. Wykształcenie związane z modą lub doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

1. Pracę w inspirującym środowisku z możliwością rozwijania swoich umiejętności.

2. Elastyczny czas pracy

3.  System premiowy

4. Dodatkowe benefity

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

W temacie wiadomości prosimy podać: “Stylista - Asystent Projektanta Marki TUNDRA".

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 912205806