2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Dolnośląskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Trzebnica
Dodane 15 maja 2024

Stylistka Paznokci

Lokalizacja

Trzebnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Desir Nails- studio w centrumie miasta, którę pracuje na kosmetykach najwyższej jakośći i ciągle się rozwia w zakresie estetyki paznokci. W związku z rozszyrzeniem bazy klientów poszukiwana osoba na stanowisko stylistki paznokci.

Zapewniamy:

-Elastyczny oraz zmianowy grafik

-Praca w młodym zespole oraz miłej atmosferze -Profesjonalnie wyposażone stanowisko

-Prace na wysokiej klasy sprzęcie i produktach

-Umowa zlecenie

Wymagania:

- doświadczenie minimum rok

- umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami

-punktualność

-wykonywanie zabiegów : manicure klasyczny, hybrydowy; uzupełnienie żelem, akrylożelem, wzmocnienie z budową architektury; przedłużanie żelem na formie; pedicure klasyczny, hybrydowy, kwasowy; wykonywanie podstawowych zdobień

-książeczka sanepidu

-znajomość zasad sterylizacji

-chęć do pracy :)

Obowiązki:

-Wykonywanie profesjonalnych zabiegów manicure i pedicure

-Doradztwo klientom w zakresie pielęgnacji dłoni i stóp

-Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy oraz przestrzeni wspólnej

-pilnować sterylność narzędzi.

Jeśli chcesz dołączyć do  zespołu - APLIKUJ, bo czekamy właśnie na Ciebie!

Jeśli jesteś z Trzebnicy lub okolić prosze o kontakt telefoniczny dla umówienia dla rekrutacji.

Lokalizacja

Trzebnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Trzebnica
ID: 918463221