2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Pomorskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Lębork
Dodane 16 kwietnia 2024

Stylistka paznokci

Lokalizacja

Lębork

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Do nowo powstającego salonu kosmetycznego poszukujemy Stylistki paznokci.

Obowiązki:

  • Wykonywanie manicure i pedicure (klasycznego, hybrydowego, żelowego).

  • Przedłużanie paznokci metodą żelową lub akrylową.

  • Stylizacja paznokci z użyciem różnych technik i zdobień.

  • Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy.

  • Doradztwo klientom w zakresie pielęgnacji dłoni i stóp.

  • Aktywne uczestniczenie w życiu salonu i chęć rozwoju zawodowego.

  • Obsługa klienta i dbałość o pozytywne relacje.

  • Praca z frezarką kosmetyczną.

  • Dezynfekcja i sterylizacja narzędzi pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w stylizacji paznokci.

  • Znajomość aktualnych trendów w stylizacji paznokci.

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.

  • Wysoka kultura osobista i profesjonalne podejście do klienta.

  • Dyspozycyjność i elastyczność w ustalaniu grafiku.

  • Zdolności manualne i estetyczne wykonywania zabiegów.

  • Chęć do nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji.

  • Punktualność, odpowiedzialność i dokładność w wykonywanych obowiązkach.

  • Wymagane certyfikaty i ukończone kursy z zakresu stylizacji paznokci.

  • Mile widziane doświadczenie podologiczne.

Więcej informacji pod nr tel. 79*******08

Lokalizacja

Lębork,

Pomorskie

Pomorskie, Lębork
ID: 911975142